Wyniki WWE Money in the Bank 2018: zwycięzcy, oceny, reakcje i najważniejsze wydarzenia

17 lutego 2021
Category: Kredyty Hipoteczne

Główny pisarz WWE 17 czerwca 2018 Komentarze Ikona dymka komentarza

Wyniki WWE Money in the Bank 2018: zwycięzcy, oceny, reakcje i najważniejsze wydarzeniaZ dziką energią przepływającą przez niego w najlepszych momentach, WWE Money in the Bank wydawało się, że należy do Wielkiej Czwórki firmy pay-per-views.

Niedzielne wydarzenie było w dużej mierze zabawną jazdą wypełnioną dużymi spotami, niespodziankami i drabinkami. Pieniądze w banku miały mecze, które ciągnęły za sobą i wybory dotyczące rezerwacji, ale wiele z tych wydarzeń było szalonych. A WWE dał swoim widzom wiele do powiedzenia.

AJ Styles i Shinsuke Nakamura ukłonili się swojej rywalizacji. Ronda Rousey nadal uciszała swoich krytyków. Brauna Strowmana nie można było powstrzymać. Alexa Bliss odniosła dwa główne zwycięstwa do świętowania w Chicago.

Przeczytaj pełny opis niedzielnego PPV.

The Bludgeon Brothers vs. Luke Gallows and Karl Anderson (SmackDown Tag Titles)Luke Gallows i Karl Anderson walczyli z mistrzami w pełnej energii sekwencji otwierającej. Walka przeniosła się na zewnątrz, gdzie kontrolę przejęli The Bludgeon Brothers.

Harper i Rowan dominowali, karząc pretendentów atakiem smashmouth.

Gallows i Anderson walczyli mężnie, ale to nie wystarczyło. Bracia Bludgeon walczyli z wrogami i zdobyli zwycięstwo za pomocą bomby siłowej.

Wynik

The Bludgeon Brothers wygrywają przez pinfall, aby zachować mistrzostwo SmackDown Tag Team.

Niezapomniane chwile i cytaty

 • Szubienica do paznokci Harper i Rowan z podwójnymi kopcami poza ringiem.
 • Rowan rzuca się na Andersona, by rozbić Magic Killer. Stopień

  Analiza

  WWE nadal rozwija The Bludgeon Brothers jako siły natury. Spowoduje to nierówne ataki, takie jak ta, ale teoretycznie doprowadzi to do wielkiej rozgrywki, gdy ktoś w końcu stanie twarzą w twarz z Harperem i Rowanem.

  I o dziwo, pomimo ogromnego talentu w dziale tagów SmackDown, program ostatnio nie skupiał się na tym zbytnio. Na przykład ten mecz był jednym z najmniej popularnych zawodów w programie.

  Daniel Bryan kontra Big CassDaniel Bryan był agresywny wcześnie, potrafiąc uziemić Big Cassa. Podążał za nogami wielkiego mężczyzny, aż pięta odwróciła prąd, wpychając Bryana na barykadę bezpieczeństwa, co spowodowało urazy Bryana.

  Mecz zwolnił, gdy Big Cass ukarał swojego przeciwnika.

  Bryanowi udało się jednak ściąć olbrzyma, skupiając się na jego nogach. Szalony podmuch spowodował, że Big Cass się zatoczył. Rywale wymieniali się strzałami, a tłum stawał się głośniejszy.

  Haczyk na piętę Bryana ostatecznie wciągnął Big Cassa, zmuszając go do rzucenia palenia.

  Wynik

  Bryan wygrywa przez poddanie.

  Niezapomniane chwile i cytaty

  • Big Cass kpi z „Yes! Bryana. kpina.
  • Bryan wbija kolano Big Cassa w ringowy fartuch.Bryan skacze z górnej śruby rzymskiej na Big Cass poza ringiem.Fani skandują „Big Cass jest do bani!Big Cass uderza w spadające uderzenie z drugiej liny. Stopień

   Analiza

   To znacznie przewyższyło ich pierwsze spotkanie. Bitwa władzy i umiejętności rozegrała się dobrze, przekraczając oczekiwania.

   Nagromadzenie wzmocniło moc haczyka na piętę Bryana, a wynik tutaj był kontynuacją.

   Tak dobrze jak Bryan przeciwko takiemu wykonawcy jak Big Cass, WWE musi zacząć walczyć z elitarnymi talentami w składzie. Nie ma potrzeby, aby go ciągle prosić, żeby znalazł się na midcard, kiedy jest zbudowany na turniej główny.

   Bobby Lashley kontra Sami ZaynBobby Lashley gonił Samiego Zayna po ringu, dopóki obcas nie przeszył jego oczu, by go spowolnić.

   Przewaga Zayna nie trwała długo. Lashley uderzył przeciwnika potężnymi ruchami. Spojrzał ze złością na Zayna, gdy go obmacał.

   Zayn wszedł z opóźnionym suplexem.

   Wynik

   Lashley wygrywa przez pinfall.

   Niezapomniane chwile i cytaty

   • „Mam nadzieję, że zawroty głowy Samiego nie wrócą. – Corey Graves. Stopień

    Analiza

    Powtarzające się przestępstwa i brak emocji sprawiły, że mecz był niezapomniany. Nie wyglądało to na zemstę mężczyzny. To była super wystawa, która się nie połączyła.

    Ten spór nic nie zrobił dla żadnego z mężczyzn. Miejmy nadzieję, że niedziela zakończy się.

    Seth Rollins kontra Elias (Intercontinental Championship)Elias zagrał przed meczem, w którym uderzył fanów Chicago.

    Kiedy zadzwonił dzwonek, Seth Rollins trzymał pretendenta na macie. Miał kłopoty Eliasa, dopóki sznur na bieliznę nie wysłał go na zewnątrz ringu.

    Elias skupił się na szyi mistrza, uśmiechając się, gdy zaczął dusić przeciwnika.

    Przewaga szybkości Rollinsa pozwoliła mu wrócić do meczu. Faworyzował swoją szyję, stukając z jego charakterystycznych ruchów i poprawiając przy tym kolano.

    Utykający Rollins walczył dalej i był w stanie zwinąć Eliasa (z ręką pełną rajstop), licząc trzy razy.

    Wynik

    Rollins wygrywa przez pinfall, aby zachować mistrzostwo międzykontynentalne.

    Niezapomniane chwile i cytaty

    • „Seth Rollins jest odskocznią do mojej przyszłości. Może już iść do przodu i się położyć. – Elias.
    • „Wiem, że jestem w Chicago, ponieważ otaczają mnie hałaśliwe dranie, które chcą tylko uwagi. Elias.Elias sznurki do bielizny Rollins na fartuch pierścieniowy.

     Elias uderza Rollinsa w barykadę bezpieczeństwa, słupek i stalowe stopnie. Stopień

     Analiza

     Zgrzytliwe tempo walki ustąpiło miejsca wstrząsającemu, energicznemu naciskowi obu mężczyzn. Starcie ujawniło serce Rollinsa, ale Elias również odniósł duże korzyści. Wyszedł tutaj, wyglądając jak gwiazda.

     Włóczęga trzymająca złoto jest nieunikniona.

     W międzyczasie Rollins kontynuuje swoją gorącą passę, zdobywając gwiezdne rządy. W tym roku pozostaje MVP WWE.

     Pieniądze kobiet w meczu o drabinę bankowąLana kontra Natalya kontra Alexa Bliss kontra Charlotte Flair kontra Ember Moon kontra Becky Lynch kontra Naomi kontra Sasha Banks

     Gdy tylko zadzwonił dzwonek, wybuchła dzika bójka. Moon i Banks wnieśli drabiny na ring i nie tracili czasu, próbując zranić się nimi.

     Każdy z zapaśników na chwilę przejął kontrolę, ale nikt nie był w stanie jej utrzymać. Miejsca wysokiego ryzyka pozostawiły dużą część pola.

     Banks prawie chwycił teczkę, zanim został odepchnięty na bok. Naomi, Lynch i Bliss również zakończyli zwycięstwo z takim samym wynikiem. Zapaśnicy walczyli o pokonanie siebie. Każdy, kto próbował wspiąć się na szczeble, został oszukany w cyklu niepowodzeń.

     Bliss ostatecznie zepchnęła Lyncha z dużej wysokości, odczepiła teczkę i wygrała.

     Wynik

     Bliss wygrywa Money in the Bank.

     Niezapomniane chwile i cytaty

     • Moon wbija Banksa w drabinę z trampoliną.
     • Naomi zeskakuje z drabiny na Natalię.Lynch próbuje wspiąć się po drabinie, którą trzymali Moon i Naomi.Banks klęka Lanę i Moon na szczycie drabiny.Natalia wbija Banksa w drabinę.„To moje! – Lana.Naomi odskakuje od lin do szczytu drabiny.Flair wbija Księżyca w drabinę. Stopień

      Analiza

      Bliss była tak dobra, że ​​była jednym z najbardziej rozczarowujących wyborów, z którymi można się tutaj spotkać. Była mistrzynią zaledwie kilka miesięcy temu.

      Sam mecz był jednak fajnym, szalonym konkursem.

      To było dziksze i bardziej niebezpieczne niż pierwszy mecz kobiecy Money in the Bank Ladder. I tym razem nie było kontrowersji. Czasami jednak wydawało się, że jest zbyt choreograficznie, ponieważ przemieszczał się z miejsca na miejsce z niewielką przestrzenią do oddychania.

      Roman Reigns kontra Jinder MahalNa wózku inwalidzkim i ochraniaczu szyi Sunil Singh skrzywił się, gdy przedstawił Jindera Mahala.

      Roman Reigns zaczął obchodzić Mahala. Rzekomo kontuzjowany Singh zaatakował The Big Dog, dając Mahalowi przewagę.

      Po przyjęciu mnóstwa kar, Reigns walczył. Był w stanie wspiąć się z powrotem do walki swoimi charakterystycznymi ruchami. Mahal jednak kilkakrotnie przeciwstawił się Wielkiemu Psu.

      Jednak współczesny Maharaja nie mógł zrobić nic, by zatrzymać włócznię. Reigns wykorzystał wielki ruch, by posadzić Mahala i wygrać.

      Wynik

      Reigns wygrywa przez pinfall.

      Niezapomniane chwile i cytaty

      • Singh wyskakuje z wózka inwalidzkiego i wpycha Reignsa na słupek ringu.
      • Fani skandują wszystko od „Johnny Gargano! do „Ten mecz jest do bani!Mahal zalicza dwa punkty po napastniku.Reigns uderza Singha ciosem Supermana. Stopień

       Analiza

       Tłum wcale nie był w tym meczu. Trudno to winić.

       Metodyczne wykroczenie Mahala i WWE zgodnie ze znanym scenariuszem, w którym Reigns walczą od dołu, doprowadziły do ​​nudnego, pozbawionego życia pojedynku.

       To też trwało zbyt długo. Poza zaangażowaniem Singha nie było prądu. Walka nie dorównała również wrogości, którą rywale zbudowali w poprzednich tygodniach. Reigns vs. Mahal było zbyt zwyczajne, by poczuć się jak faktyczny pojedynek pretendenta nr 1.

       Carmella kontra Asuka (Mistrzostwa SmackDown kobiet)Carmella pokazała się i drażniła Asukę, po czym ją uderzyła. Te wybory nie opłaciły się, ponieważ zostawili Asukę skupioną i wściekłą.

       Mistrz wysłał Asukę, która uderzyła w słupek ringu i przystąpił do ataku.

       Carmella spoliczkowała Cesarzową jutra. Była w stanie uniknąć ataku Asuki. Przynajmniej przez chwilę.

       Asuka w końcu się rozpłakała, pozostawiając Carmellę zamroczoną.

       Ktoś w stroju Asuki wyszedł, rozpraszając przeciwnika. Okazał się być Jamesem Ellsworthem. Jego obecność pozwoliła Carmelli ukraść zwycięstwo nad Asuką.

       Wynik

       Carmella wygrywa przez pinfall, aby zachować mistrzostwo kobiet SmackDown.

       Niezapomniane chwile i cytaty

       • „Nie boję się ciebie, Asuka! – Carmella.
       • Carmella uchyla się od obracającej się pięści i uderza w superkick.Asuka tęskni za Carmellą i wylewa się z ringu. Stopień

        Analiza

        Carmella wykonała najlepszy występ w swojej karierze. Udowodniła, że ​​jest zabawną folią dla Asuki, a jej zarozumiałość stała się katalizatorem gniewu Cesarzowej jutra. Wyszła jako przebiegła i niebezpieczna.

        Sprawy Ellswortha były po części śmieszne i śmieszne. Taki kąt należy zrobić z Carmellą, która potrzebuje dzwonków i gwizdków, aby uzupełnić swoje umiejętności.

        Ponowna porażka Asuki jest rozczarowująca, ale na pewno w najbliższej przyszłości dostanie więcej strzałów w złoto. To też powinno być zabawne, kiedy wbija pazury w Ellswortha.

        AJ Styles kontra Shinsuke Nakamura (Last Man Standing; WWE Championship)Nakamura i Styles podeszli do siebie ostrożnie, gdy tłum skandował ich imiona.

        Mistrz miał Nakamurę w defensywie dzięki zróżnicowanemu atakowi. Styles wyprowadził walkę z ringu, ale Król Silnego Stylu przejął kontrolę, wykonując błyskawiczne uderzenia.

        Akcja przeniosła się na trybuny, gdzie Nakamura kontynuował swój atak.

        Styles później zaatakował pomimo zmęczenia. Nakamura odpowiedział, wprowadzając stoły do ​​miksu. Pretendent uderzył kolanem w odsłoniętą śrubę rzymską, dając Stylesowi słaby punkt, na którym mógł się skupić.

        Po długim czasie spędzonym w Calf Crusher Nakamura ledwo podniósł się na nogi, aby pokonać dziesiątkę sędziego.

        Strzały z krzesła, niskie ciosy i zderzenie stylów nie wystarczyły, aby to wszystko zakończyć. Potrzeba było Fenomenalnego Przedramienia z niebios, aby wyłonić zwycięzcę.

        Wynik

        Styles wygrywa przez liczenie 10, aby zachować mistrzostwo WWE.

        Niezapomniane chwile i cytaty

        • Style trafiają w fenomenalne przedramię poza ringiem.
        • Nakamura wypuszcza Style na rampę wejściową.Nakamura wyrzuca Stylesa z barykady bezpieczeństwa.Nakamura rzuca się po stołach ogłaszających, by wylądować w Kinszasie.Nakamura rzuca Style’ami przez stół.„Nakamura jest teraz zranioną ofiarą AJ Styles. – Byron Saxton.Styles walczy z błagalnym Nakamurą strzałami z krzesła.Styles ląduje w Clash stylów ze stopni pierścienia.Styles zderza się z podłogą. Do diabła! Tom Phillips.Styles uderza w Fenomenalne Przedramię, które przesyła obu mężczyzn przez stół. Stopień

         Analiza

         Tempo było mierzone przez większą część walki, a przemoc była łagodna w porównaniu z innymi meczami Last Man Standing. Mimo to była to dramatyczna, dobitna walka o tytuł z szeregiem niezapomnianych miejsc.

         Wyraz twarzy Nakamury pomógł uczynić ten dramat światowej klasy, a jego emocje pogłębiły się w ważnych momentach.

         Styles i Nakamura nadal nie dorównują swoim konkursom Wrestle Kingdom, ale zapewnili mocny punkt kulminacyjny swojej rywalizacji tutaj. Zarówno The Phenomenal One, jak i Nakamura wyglądali jak wojownicy. Style musiały kopać i opierać się na swojej ciemnej stronie, aby wygrać, co wydawało się początkiem turnieju głównego.

         Style mogą teraz przejść do wyzwań od Samoa Joe, The Miz i, miejmy nadzieję, Bryana.

         Nia Jax kontra Ronda Rousey (Mistrzostwa Surowych Kobiet)Agresywna Nia Jax pokonała Rouseya.

         Mistrz dominował, pokonując Rousey, pozostawiając ją zataczającą się. Rousey próbował poddać Jaxa, ale potęga ją przytłoczyła.

         Rousey podążył za ramieniem Jaxa, pozwalając jej na powrót. Podekscytowana była gwiazda UFC oszołomiła Jaxa uderzeniami.

         Bliss rzuciła się do walki, miażdżąc wszystkich teczką z pieniędzmi w banku. Po złamaniu broni na ramieniu Jaxa, spieniężyła swój kontrakt Money in the Bank. Twisted Bliss pozwolił jej odzyskać tytuł.

         Wynik

         Jax wygrywa przez dyskwalifikację; Bliss wygrywa przez pinfall i wygrywa Mistrzostwa Kobiet Raw.

         Niezapomniane chwile i cytaty

         • Jax uderza w potężną bombę siłową, by rozbić ramię.
         • Jax wrzuca Rouseya do barykady bezpieczeństwa.„To zmienia się w rzeź. – Michael Cole.Rousey wypada z ringu.– Nie jesteś na mnie gotowa, Ronda. -Błogość. Stopień

          Analiza

          Rousey jest zielona i nieoszlifowana, ale do tego się urodziła. Ona i Jax byli na dobrej drodze do pełnego bangera, kiedy zaczęły się shenanigans.

          Wiele małych rzeczy wydawało się ważnymi momentami, od crossbody Rousey do Jaxa walczącego o to, by jej palce były zablokowane i odepchnięte od poręczy.

          Wypłata Bliss była ekscytującym zjazdem. Bliss vs. Rousey ma ogromny potencjał, jeśli w tym kierunku zmierzają. Wszystko to przypomina naciśnięcie przycisku resetowania przez WWE za panowaniem Jaxa.

          Pieniądze na drabinie bankowej mężczyznSamoa Joe kontra Kevin Owens kontra Bobby Roode kontra Braun Strowman kontra The Miz kontra Rusev kontra Finn Balor kontra Kofi Kingston

          Pole meczów drabinkowych wyglądało na gang na Strowmanie. Na początku bestia przebiegła przez wszystkich, ale Kingston, Roode i inni pochowali go pod drabinami.

          Kilka oddzielnych bójek wybuchło po stronie ringu.

          Rusev zepsuł Owensowi szansę zmiażdżenia Balora. Joe, Rusev i Owens połączyli siły, aby wyeliminować The Monster Among Men. Plan się nie powiódł, gdy Strowman siał spustoszenie, pozostawiając opozycję w stanie upadku.

          Rusiew wpadł w szał, pozostawiając za sobą własny ślad zniszczenia.

          Strowman uniemożliwił wielu supergwiazdom wspinanie się po drabinie. Wyeliminował Balora i Kingstona, aby wygrać.

          Wynik

          Strowman wygrywa Money in the Bank.

          Niezapomniane chwile i cytaty

          • „Nie lubię płatków. Próbowałem twoich płatków. Było do dupy. – Owens do The New Day.
          • Aiden English zakłada airbrushed ubrania w stylu Chicago.Rusev rzuca Owensa na drabinę.

           Kingston rzuca się na stos przeciwników. Balor wkrótce podąża za jego przykładem.Strowman zrzuca Owensa z 50-metrowej drabiny.Strowman przełamuje drabinę, przebiegając przez nią.Rusev jednocześnie przyznaje wyróżnienie Roode, Miz i Kingston.Balor uderza Coup De Grace z drabiny.Kingston wskakuje na plecy Strowmana, gdy wielki mężczyzna wspina się po drabinie.

           Stopień

           Analiza

           Mecz drabinkowy był thrillerem wypełnionym akcentami komediowymi, zapadającymi w pamięć wyrazami twarzy (dzięki Miz) i miejscem, w którym Strowman rzucił Owensa na zagładę, co będzie pokazywane w klipach z najważniejszymi fragmentami przez wiele lat.

           Joe otrzymał mocną rezerwację. Rusev i The Miz mieli swoje chwile. Jednak historia tutaj to Strowman.

           Był centralnym punktem przygotowań i walki, a teraz wyłania się z Chicago uzbrojony w teczkę Money in the Bank.

           W pewnym sensie jest zaskakującym wyborem. To nie jest tak, że potwór potrzebuje tej dodatkowej przewagi. To będzie niezwykle interesujące zobaczyć, jak WWE radzi sobie z nim w tej roli.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy