Prawo Ayara

17 lutego 2021

Darmowe pobieranie

Jeśli masz problemy podatkowe

Co to jest opłata bankowa?Opublikowano 21 czerwca 2020 r. Venar Ayar

Kiedy jesteś winien pieniądze IRS z tytułu zaległych podatków, oczekuje się, że zwrócisz je w jednej kwocie ryczałtowej lub poprzez utworzenie planu płatności. Niezapłacenie podatków – lub nieprzestrzeganie uzgodnionych warunków płatności – może spowodować podjęcie działań przez IRS.

Jednym z rodzajów kary, jaką mogą nałożyć na ciebie, jest opłata bankowa. Dowiedz się więcej o tym, czym jest opłata bankowa i jak może wpłynąć na Twoje finanse.

Kluczowe spostrzeżenia, które omówimy:
 1. Fakty dotyczące opłat bankowych
 2. Jak opłata bankowa może wpłynąć na Ciebie i Twoje finanseFakty dotyczące opłat bankowych

  Jeśli nie spłacisz podatków do IRS, może on zablokować lub zamrozić Twoje konto bankowe poprzez opłatę bankową. Agencja federalna robi to, aby przejąć fundusze na spłatę długu podatkowego.

  Kiedy jesteś winien zaległe podatki IRS, agencja zazwyczaj wyśle ​​Ci Zawiadomienie i wezwanie do zapłaty, aby powiadomić Cię o kwocie Twojego długu. Suma ta będzie również obejmować odsetki i kary, które oszacowała agencja federalna. Jeśli nie zapłacisz zaległych podatków i dodatkowych opłat, IRS może wysłać Ci zawiadomienie o uiszczeniu opłaty.

  IRS zazwyczaj informuje podatników o opłatach bankowych pocztą. Zacznie się od 30-dniowego zawiadomienia o nałożeniu opłaty, zwanego „Ostatecznym powiadomieniem o zamiarze poboru i zawiadomieniem o Twoim prawie do przesłuchania. To powiadomienie może zostać wysłane do Twojego domu lub firmy. Możesz uregulować swój dług podatkowy w ciągu tych 30 dni, aby uniknąć opłaty. Jeśli tego nie zrobisz, może zostać naliczona opłata bankowa.

  Jak opłata bankowa może wpłynąć na Twoje finanse

  Według IRS, po zaksięgowaniu opłaty na Twoim koncie bankowym, otrzymujesz 21-dniowy okres oczekiwania na uiszczenie opłaty, zanim pobierze ona środki z Twojego konta. Jeśli całkowita kwota zadłużenia nie jest dostępna na Twoim koncie bankowym, IRS będzie nadal pobierać opłaty na Twoje konto, aby pobrać dodatkowe pieniądze, gdy staną się dostępne. Będzie to trwać do spłaty całego długu podatkowego.

  Skontaktuj się z prawnikiem

  Jeśli grozi Ci opłata bankowa, zadzwoń do Ayar Law pod numer 800.571.7175, aby otrzymać bezpłatną, niezobowiązującą poradę podatkową od wykwalifikowanego i doświadczonego prawnika podatkowego. Nasi prawnicy mogą pomóc w przejrzeniu dostępnych opcji i pomóc w uniknięciu opłaty bankowej.

  Streszczenie:
  • Brak zwrotu podatku może skutkować nałożeniem przez IRS opłaty na Twoje konto bankowe.
  • Opłata może obowiązywać do czasu spłaty całego długu podatkowego do agencji federalnej.Skontaktuj się z Ayar Law, aby uzyskać bezpłatną, niezobowiązującą poradę prawną pod numerem 800.571.7175Venar Ayar, Esq.Radca prawny, Master of Laws in Taxation

   Principal i założyciel Ayar Law

   Venar to wielokrotnie nagradzany adwokat podatkowy, uznany za najlepszego prawnika w dziedzinie prawa podatkowego. Pan Ayar ma tytuł magistra prawa w dziedzinie podatków – najwyższy możliwy stopień naukowy w dziedzinie podatków, który posiada tylko niewielka liczba prawników w kraju.

   Więcej na ten temat
  • Jak zatrzymać karę pieniężną przed jej zastosowaniem
  • Jak zakwalifikować się do oferty w programie kompromisowymBezpłatne porady prawne Od renomowanego i etycznego prawnika podatkowego

   Nie ustanawia to relacji prawnik / klient

   Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy