Które karty kredytowe zapewniają bezpłatną pomoc drogową? [2020]

17 lutego 2021
Category: Twojej Karty

AwardWallet otrzymuje wynagrodzenie od partnerów reklamowych za linki na blogu. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi i nie zostały sprawdzone, przekazane ani zatwierdzone przez żadnego reklamodawcę bankowego. Oto nasza pełna lista reklamodawców.

Oferty dotyczące karty klubowej United MileagePlus ®, wizytówki United℠ Explorer i karty kredytowej Ritz-Carlton nie są dostępne w tej witrynie. Wszystkie informacje zostały niezależnie zebrane przez AwardWallet i nie zostały sprawdzone ani udostępnione przez wydawcę karty. Niektóre oferty mogły wygasnąć. Zapoznaj się z dostępnymi ofertami na naszym rynku kart.

Utknąłeś kiedyś na poboczu z przebitą oponą? Zamknąłeś klucze w swoim samochodzie? Skończyło się paliwo? Dostęp do pomocy drogowej w przypadku problemów mechanicznych może uratować życie.

Bez względu na stan, w którym podróżujesz, jeden szybki telefon pozwoli Ci skontaktować się z dyspozytorem pomocy drogowej, który będzie Cię rozmawiał przez telefon, organizując potrzebną pomoc. A co najlepsze? Jeśli posiadasz jedną z poniższych kart kredytowych, możesz skorzystać z tej usługi do czterech razy w roku bezpłatnie!

Karty nagród, które oferują bezpłatną pomoc drogową

Istnieje wiele kart z nagrodami oferujących pomoc drogową jako jedną z wymienionych korzyści, ale tylko kilka z tych kart oferuje tę usługę bezpłatnie. Większość z nich zapewnia usługę wysyłki 24/7, ale płacisz za usługi, z których korzystasz. Na przykład, jeśli zamkniesz kluczyki w samochodzie, możesz zadzwonić do spedytora i poprosić przedstawiciela obsługi klienta o znalezienie ślusarza. Spedycja organizuje ślusarza bezpłatnie, ale za wykonaną usługę zapłacisz ślusarzowi.

Lista kart nagród, które zebraliśmy poniżej, zapewnia bezpłatną pomoc drogową. Dzwonisz do centrum wysyłkowego, a oni organizują serwisanta, a jeśli jest to problem objęty polisą Twojej karty, operator holowania, mechanik lub ślusarz zajmą się incydentem bez żadnych kosztów. Możesz uzyskać dostęp do tej bezpłatnej pomocy drogowej do 4 razy w roku, chociaż nie możesz skorzystać z przywilejów oferowanych przez karty Chase więcej niż raz na 7 dni w przypadku tego samego problemu.

Ścigaj pomoc drogową

Chase ogranicza każde zdarzenie serwisowe do wartości 50 USD i możesz ubiegać się tylko o jedno zdarzenie serwisowe z tej samej przyczyny w dowolnym kolejnym 7-dniowym okresie. Karty pościgowe zapewniające bezpłatną pomoc drogową obejmują:

 • United℠ Explorer Card
 • Chase Sapphire Reserve ®United Club℠ Infinite Card Karta klubowa United MileagePlus ® Karta kredytowa Ritz-Carlton Rewards ®United℠ Business Card United℠ Explorer Business Card United MileagePlus ® Club Business CardChociaż wszystkie powyższe karty pobierają roczną opłatę, należy pamiętać, że Chase zapewnia bezpłatną pomoc drogową na podstawie United Explorer Card i United Business Card. Jest to ta sama kompleksowa pomoc drogowa, która jest zwykle oferowana na kartach premium, które kosztują setki dolarów rocznie. United Explorer Card zwalnia z rocznej opłaty za pierwszy rok, a obie karty pobierają mniej niż 100 USD rocznie, aby zachować długoterminową.

  Chase Roadside Assistance obejmuje:

  • Zwiększ moc baterii, jeśli pojazd nie uruchomi się z powodu rozładowanej lub słabej baterii
  • Serwis opon, jeśli złapiesz gumę, zainstalują napompowane koło zapasoweDostawa paliwa Jeśli zabraknie Ci paliwa, zostanie Ci dostarczony zapas awaryjny. Koszt paliwa pokrywany jest do 2 galonów.Całodobowa pomoc w holowaniu w przypadku awarii pojazdu wymagającej holowania. Przedstawiciel zorganizuje transport pojazdu do najbliższego warsztatu naprawczego lub wybranej przez kierowcę lokalizacji. Usługi będą pokrywane do 50 $ za każde wydarzenie24-godzinna pomoc na wypadek blokady na wypadek przypadkowego zamknięcia się w pojeździe; Wykwalifikowany ślusarz zostanie wysłany, aby zaradzić tej sytuacji, do wartości 50 $ za każde zdarzenie. (Koszt klucza zastępczego ponosi posiadacz karty).Aby kwalifikować się do ochrony, musisz prowadzić pojazd, który posiadasz lub wynajmujesz, lub samochód dostarczony przez właściciela (bez wynajmu), a usługi muszą być zorganizowane przez Cross Country Motor Club pod numerem 1-866-860-7978 . Polisa obejmuje tylko prywatny transport drogowy, z ciężarówkami o ładowności do 2000 funtów i bez pojazdów użytkowych. Ochrona jest ważna tylko podczas podróży po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

   Końcowe przemyślenia

   Bezpłatna pomoc drogowa jest jedną z ukrytych zalet kart kredytowych, z których wielu posiadaczy kart może nie zdawać sobie sprawy, że może się ubiegać. Nie ma potrzeby kupowania czegokolwiek ani dokonywania konkretnych zakupów za pomocą karty, aby kwalifikować się do bezpłatnej pomocy drogowej. Otrzymujesz świadczenie bezpłatnie tylko za to, że jesteś posiadaczem jednej z kart nagród wymienionych powyżej. Jeśli szukasz darmowego ubezpieczenia drogowego bez płacenia rocznej opłaty za kartę premium, trudno jest pominąć kartę United Explorer Card, która oferuje bezpłatną pomoc drogową z najniższą roczną opłatą na liście!

   Czy kiedykolwiek korzystałeś z pomocy drogowej oferowanej za pomocą karty kredytowej? Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie w komentarzach!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy