Handel bitcoinami dla początkujących | Jak zacząć 2020

Handel bitcoinami dla początkujących | Jak zacząć 2020
16 października 2020
Category: Imię I Nazwisko

Chcesz handlować Bitcoinem, ale nie wiesz, gdzie i jak zacząć? Nasz pełny przewodnik po handlu bitcoinami poniżej wyjaśni wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zacząć, na przykład jak wybrać platformę handlową, taką jak Bitcoin Loophole, wpłacić i złożyć transakcję, a także podstawową terminologię, wskazówki i strategie, o których powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz handlować. Pod koniec tego przewodnika będziesz mógł z pewnością handlować bitcoinami.

Na tej stronie:

Najlepsze platformy transakcyjne Bitcoin

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia handlu bitcoinami jest wybór niezawodnej platformy. Rozpoczynając handel bitcoinami, zalecamy wybranie przyjaznego dla użytkownika, regulowanego brokera, takiego jak eToro, szczególnie dla inwestorów z USA. eToro to wysoce regulowany broker z 6 milionami użytkowników na całym świecie. Ich platforma handlu społecznościowego pozwala początkującym uczyć się od odnoszących sukcesy handlowców bitcoin i kopiować je, a także dzielić się wskazówkami i strategiami handlowymi.

Dla handlowców spoza USA Bitcoin Trader jest fantastyczną platformą do automatycznego handlu bitcoinami, z wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem, które handluje Bitcoinami w Twoim imieniu z rzekomym wskaźnikiem sukcesu wynoszącym 90%.

Nasza zalecana giełda kryptowalut (przyjazna dla USA)

 • Dostępnych jest ponad 15 kryptowalut
 • Portfel kryptowalut
 • Akceptuje PayPal
 • Handel społecznościowy i kopiowanie

Wypróbuj najpopularniejszego auto-tradera w 2020 roku! (Poza USA)

 • 88% deklarowany współczynnik wygranych
 • Min. Wpłata 250 $ / £
 • Akceptuje karty debetowe i kredytowe

Jak handlować Bitcoinami na eToro (przyjazny dla USA)

Krok 1: Proces rejestracji

Pierwszym krokiem do handlu Bitcoinami (dowiedz się, jak kupić Bitcoin za pomocą karty debetowej tutaj) na eToro jest utworzenie konta. Proces rejestracji w większości witryn do handlu bitcoinami jest dość prosty i zajmuje tylko kilka minut. Najpierw odwiedź oficjalną stronę platformy, klikając nasze tabele powyżej. Gdy już tam będziesz, kliknij przycisk „Zarejestruj się” lub „Utwórz konto” .

Musisz wypełnić formularz, w którym musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, hasło i numer telefonu. Jeśli kiedykolwiek witryna do handlu bitcoinami umożliwia rejestrację przez Facebooka lub Google+, możesz również skorzystać z tej opcji, aby łatwo utworzyć konto.

Po podaniu podstawowych informacji otwórz konto e-mail i zweryfikuj swój adres e-mail. Inne znane platformy również wymagają od swoich użytkowników weryfikacji numerów telefonów.

Krok 2: KYC i weryfikacja

Wiele z najlepszych platform transakcyjnych w USA i Wielkiej Brytanii nie wymaga weryfikacji tożsamości. W rzeczywistości dzięki Bitcoin Trader możesz od razu zacząć wpłacać, wypłacać i handlować bitcoinami.

Jednak w przypadku brokerów, takich jak eToro, konieczna będzie weryfikacja tożsamości. Weryfikacja tożsamości jest zwykle potrzebna, jeśli chcesz mieć wyższe limity wpłat i wypłat. Ma to na celu zapewnienie, że użytkownicy platform transakcyjnych są prawdziwymi osobami, a nie fałszywymi ludźmi, którzy chcą prać pieniądze lub angażować się w inne nielegalne działania.

Niektóre z dokumentów, które musisz przesłać, to wyraźne zdjęcie ważnego i niedawno wydanego przez rząd dokumentu tożsamości, paszportu i prawa jazdy. Ponadto musisz dostarczyć wyciąg z konta bankowego, rachunek za media lub inny dokument, który pozwoli zweryfikować Twój adres. Adres na dokumentach powinien odpowiadać adresowi podanemu podczas tworzenia konta.

Krok 3: Zasil swoje konto handlowe

Nie będziesz miał trudności z wpłatą pieniędzy na platformach do handlu bitcoinami, ponieważ większość z nich oferuje szeroką gamę metod płatności do wyboru.

Na większości platform możesz wpłacać pieniądze fiducjarne za pomocą przelewów bankowych. Czas potrzebny na zdeponowanie środków na koncie zależy od harmonogramu banku. Może to zająć od kilku godzin do trzech dni roboczych.

Można również używać kart debetowych i kredytowych. Po prostu wprowadź dane swojej karty, takie jak imię i nazwisko, numer karty i kod CVC, a także kwotę, którą chcesz wpłacić.

Z drugiej strony istnieją również platformy transakcyjne bitcoinów, które akceptują tylko inne kryptowaluty jako depozyty.

Wpłacanie środków na eToro jest bardzo proste. Nie wspominając już o tym, że Bitcoin można kupić za pomocą Paypal, a także Skrill i Neteller.

Krok 4: Umieść swoją pierwszą transakcję Bitcoin

Po zasileniu konta Bitcoin możesz teraz kupować Bitcoiny i inne kryptowaluty.

Aby rozpocząć handel, wybierz najpierw parę walutową, a następnie zdecyduj, czy chcesz mieć zlecenie kupna czy sprzedaży. Zdecydowanie zaleca się, aby handlować tylko niewielką kwotą pieniędzy, jeśli nadal jesteś początkującym. Ma to na celu zapewnienie, że możesz zdobyć cenne doświadczenia handlowe bez ryzyka utraty dużej ilości pieniędzy.

75% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Cryptoassets to wysoce niestabilne nieregulowane produkty inwestycyjne. Brak ochrony inwestorów w UE.

Jak handlować na Bitcoin Trader (poza USA)

Krok 1: Utwórz konto

Pierwszym krokiem do handlu bitcoinami z Bitcoin Trader jest otwarcie konta. Zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego, podając swoje podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Proces rejestracji zajmuje mniej niż 2 minuty i nie ma KYC, co oznacza, że ​​będziesz mógł handlować znacznie szybciej niż na innych platformach do handlu bitcoinami.

Krok 2: Wpłać środki na swoje konto

Następnym krokiem będzie zasilenie twojego konta handlowego. Minimalna inwestycja wymagana do rozpoczęcia wynosi 250 $ / £ / €.

Krok 3: Handel demo

Zalecamy rozpoczęcie handlu demo, aby zapoznać się z oprogramowaniem i mieć największe szanse powodzenia, zanim zaryzykujesz swój kapitał. Tryb demo Bitcoin Trader zapewnia dostęp do wszystkich funkcji handlowych i możesz składać transakcje w taki sam sposób, jak w przypadku handlu na żywo. Gdy poczujesz się wystarczająco pewnie, przejdź do kroku 4.

Krok 4: Handel na żywo

Jesteś teraz gotowy do handlu na żywo. Po pierwsze, dostosuj swoje ustawienia handlowe, które obejmują kwotę, którą chcesz zainwestować w każdą transakcję, maksymalną kwotę na transakcję każdego dnia, docelowe zyski Bitcoin, pary walutowe, z którymi chcesz handlować i kliknij „Zapisz ustawienia”.

Po założeniu konta naciśnij przycisk „auto-handel”, a bot zacznie handlować w Twoim imieniu. Pozwól robotowi Bitcoin działać i sprawdzaj go regularnie, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze. Jeśli osiągnąłeś swoje cele zysku, możesz następnie zdecydować się na ponowną inwestycję lub wycofanie środków. Wypłaty są przetwarzane w ciągu 2 dni roboczych, a obsługa klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jeśli potrzebujesz pomocy.

Czym jest handel bitcoinami?

Handel bitcoinami to czynność spekulacji ceną Bitcoin w celu generowania zysków. W przeciwieństwie do kupowania bitcoinów, kiedy handlujesz bitcoinami, przestrzegasz kilku różnych kryteriów.

Na początek, składasz zlecenie kupna lub sprzedaży bitcoinów tylko z czystym zamiarem poszukiwania ruchu cenowego . Dlatego nie masz zamiaru używać go jako waluty. Patrzysz na aktywa tylko przez pryzmat ruchu na rynku. Dokładna analogia występuje na rynku walutowym. Na rynku walutowym dolary amerykańskie, jeny japońskie i inne światowe waluty można kupować i sprzedawać po zmiennych cenach. Chociaż aktywa bazowe mogą być wykorzystywane jako forma płatności w gospodarce, na rynku walutowym liczy się jedynie ruch cenowy. Bitcoin i kryptowaluty to to samo.

Aby generować zyski, handlowcy bitcoinami starają się kupować tanio i sprzedawać drogo.

Jakie są wady i zalety?

Plusy

  Niskie opłaty – handel bitcoinami wiąże się z niskimi opłatami. Platformy handlowe Bitcoin pobierają niskie kwoty. Ponadto wypłata bitcoina i zamiana go na gotówkę wiąże się z niewielkimi lub żadnymi opłatami. Możesz wysłać miliony dolarów i zapłacić mniej niż 100 dolarów. Dobre osiągnięcia – Bitcoin jest pierwszą kryptowalutą, która przezwyciężyła negatywne nastroje na rynku. Wiele międzynarodowych sklepów akceptuje to teraz jako metodę płatności. W ten sposób łatwo będzie Ci wypłacić lub wydać bitcoiny, które otrzymasz z handlu. Wiele platform do handlu bitcoinami – łatwo jest rozpocząć handel bitcoinami za pomocą wielu platform handlowych bitcoin dostępnych na całym świecie.

Cons

  Zmienność cen – ze względu na dużą zmienność bitcoinów istnieje duże prawdopodobieństwo, że stracisz dużo pieniędzy, jeśli masz zlecenie kupna lub sprzedaży, które jest sprzeczne z trendem rynkowym. Niewiele danych historycznych i wsparcia – w przeciwieństwie do akcji, bitcoin istnieje dopiero od dekady, więc nie ma wielu danych historycznych, które można sprawdzić.

Co porusza cenę Bitcoina?

Cena Bitcoina jest bardzo zmienna, ponieważ wpływa na nią wiele czynników.

Wydarzenia geopolityczne i oświadczenia rządów na całym świecie mogą wpływać na cenę bitcoina. Negatywne opinie polityków i organizacji międzynarodowych mogą przestraszyć handlowców, inwestorów i posiadaczy bitcoinów, a to może skutkować wieloma zleceniami sprzedaży bitcoinów. Z powodu dużej liczby zleceń sprzedaży cena bitcoina spadnie.

Szokujące wiadomości, takie jak bankructwo Mt. Gox w 2014 roku i giełdy kryptowalut Youbit w Korei Południowej również mogą negatywnie wpłynąć na cenę bitcoina. Wiele zleceń sprzedaży ma miejsce również wtedy, gdy na głównych platformach informacyjnych pojawiają się wiadomości o tym, jak anonimowe i szybkie transakcje Bitcoin pomagają handlarzom narkotyków i właścicielom witryn z pornografią dziecięcą.

Niepewność co do tego, jaka będzie cena bitcoina w przyszłości, obawa przed ścisłymi regulacjami dotyczącymi bitcoinów i wysokie podatki za działania związane z kryptowalutami to również niektóre z czynników, które mogą negatywnie wpłynąć na cenę bitcoina.

Z drugiej strony wiadomości o tym, jak coraz więcej osób rozważa bitcoin jako cyfrowe złoto, które pomaga zwiększyć cenę bitcoina. Raporty stwierdzające wzrost całkowitej liczby banków i instytucji międzynarodowych, które używają bitcoinów i innych kryptowalut, również podnoszą cenę bitcoina. Niedawno udane uruchomienie giełdy instrumentów pochodnych z siedzibą w Chicago na kontraktach futures CME na BTC również pomogło podnieść cenę bitcoina.

Jakie są najlepsze strategie handlowe Bitcoin?

1. Handel dzienny

Handel dzienny to najbardziej aktywna metoda handlu, jaką możesz wypróbować. Jak sama nazwa wskazuje, obejmuje kupno i sprzedaż bitcoinów w ciągu tego samego dnia. Na przykład, rano zawierasz pozycję kupna bitcoinów, a następnie sprzedajesz ją przed końcem dnia. Wielu profesjonalnych traderów zarabia dużo pieniędzy na handlu dziennym

2. Handel wahadłowy

Kiedy trend się załamuje, wkraczają traderzy swingowi. Dzieje się tak, ponieważ zmienność cen następuje po zakończeniu trendu. Traderzy Swing tworzą reguły handlowe w oparciu o analizę techniczną lub fundamentalną.

3. Skalpowanie

Skalowanie jest używane głównie przez zaawansowanych traderów. Scalpery wykorzystują liczne luki cenowe, które są spowodowane spreadami kupna-sprzedaży lub przepływami zleceń. Pozycje handlowe złożone przez scalperów będą trwać tylko przez krótki okres czasu, ponieważ szybko dokonują zleceń kupna i sprzedaży po obliczeniu, że już mają zyski.

Bitcoin Margin Trading and Trading with Leverage

Handel na marżach Bitcoin umożliwia otwarcie pozycji handlowej z dźwignią. Odbywa się to poprzez pożyczanie środków z giełdy, z której korzystasz, a niektóre giełdy oferują nawet 100-krotną dźwignię. Na przykład, jeśli otworzyłeś pozycję handlową na marginesie Bitcoin z 2x dźwignią i cena Bitcoina wzrosła o 5%, to osiągnąłbyś zysk w wysokości 10% dzięki zastosowaniu 2x dźwigni. Bez dźwigni osiągnąłbyś tylko 5% zysku.

Jeśli jednak otworzyłbyś pozycję z 2x dźwignią, a cena Bitcoina spadłaby o 5%, straciłbyś 10%. Dlatego ważne jest, aby pamiętać, że handel na marginesie działa w obie strony, umożliwiając szybsze uzyskiwanie zysków, ale także powoduje, że równie szybko tracisz zyski.

Handel bitcoinami z dźwignią działa przez giełdę, zapewniając pożyczki traderom, dlatego jest uważany za ryzykowny dla początkujących handlowców Bitcoin. Jeśli jesteś nowym traderem i chcesz rozpocząć handel z depozytem zabezpieczającym, zalecamy rozpoczęcie od małych kwot, aby zorientować się, jak działa handel lewarowany i jakie jest z nim ryzyko. Idealnie, nigdy nie wykorzystuj 100% swoich środków w jednej transakcji z depozytem zabezpieczającym, ponieważ jeśli cena pójdzie w odwrotny sposób – możesz stracić wszystkie swoje środki w jednej transakcji.

Czy są jakieś bardziej niezawodne platformy transakcyjne Crypto?

Plus500 to regulowany broker CFD, w którym możesz handlować szeroką gamą różnych kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, EOS i nie tylko. Plus500 wymaga zweryfikowanego profilu, aby rozpocząć korzystanie z platformy. Będziesz potrzebować dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania, ważnego dokumentu tożsamości, a także selfie z dokumentem potwierdzającym ważność. Plus500 to świetna opcja dla tych w Wielkiej Brytanii i Australii, ponieważ oferuje dostęp do handlu kontraktami CFD, a także zapewnia intuicyjną platformę, na której użytkownicy mogą manewrować między funduszami, rynkami i pozycjami w portfelu w tym samym interfejsie portalu handlowego.

80,6% detalicznych rachunków CFD traci pieniądze

Dodatkową platformą handlową, która zyskała globalną ekspozycję, jest 24option.com . Platforma umożliwiła handel na rynku Forex i CFD dla szerokiej gamy różnych aktywów i walut, w tym kryptowalut. 24Option może być również połączone z MetaTrader4, który jest jedną z najpopularniejszych globalnych platform handlu międzygiełdowego z zaawansowanymi wykresami i mapowaniem pozycji. Ich platforma handlowa umożliwia korzystanie z różnych rynków, w tym globalnych akcji, towarów, a nawet walut obcych (Forex). Witryna dystrybuuje również bezpłatne eBooki w formie edukacyjnych przewodników instruktażowych; dotyczy to nauki, jak działają kontrakty CFD, jak handlować nimi na platformie, a nawet szczegółowego przewodnika po giełdzie i jej funkcjonalności.

Binancejest rosnącym konkurentem, jeśli chodzi o globalne platformy handlu bitcoinami; chociaż platforma skupiła się bardziej na weryfikacji i prawidłowym przeprowadzaniu należytej staranności w odniesieniu do wszystkich aktywów, które są notowane na giełdzie, giełda ma jedne z najbardziej zróżnicowanych i obszernych list aktywów zbywalnych na wszystkich giełdach. Należy również zauważyć, że Binance nie wymaga bezwzględnej weryfikacji, aby rozpocząć kupowanie i sprzedawanie aktywów na giełdzie. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz od razu zacząć korzystać z konta kryptowalutowego w czasie rzeczywistym i nauczyć się handlować, zaczynając od małego konta. Binance ma również wiele metod wpłat, które obejmują ponad 100 różnych kryptowalut dostępnych do wpłaty, a także dostępność zakupów kartą kredytową. Binance utrzymuje bardzo łatwy w użyciu interfejs, jeśli chodzi o handel;Umożliwiają również „Zaawansowany” portal handlowy, który można otworzyć, jeśli chcesz rozpocząć bardziej zaawansowane strategie i „wykresy”, czyli analizę ruchów cen umieszczonych na wizualnej skali, a nawet tworzyć bardziej precyzyjne typy zleceń.

Kupowanie faktycznych aktywów bazowych ma swoje zalety, ale giełdy takie jak Markets.com stworzyły bardzo efektywną mieszankę tradycyjnych instrumentów kapitałowych i instrumentów pochodnych, a także kontraktów CFD na kryptowaluty. Platforma, dostępna w różnych jurysdykcjach, oferuje interaktywny handel kontraktami CFD z podmiotem operacyjnym nadzorowanym przez spółkę zależną FTSE250; innymi słowy, giełda zintegrowała technologię nadzoru i handlu, która okazała się skuteczna na zinstytucjonalizowanych rynkach, gdzie miliardy dolarów, jeśli nie biliony dolarów w kapitale przepływają bezpiecznie na rynki i z nich niemal co miesiąc. Ten poziom bezpieczeństwa pokazuje, że Markets.com utrzymuje poziom bezpieczeństwa w przetwarzaniu, którego inni brokerzy CFD jeszcze nie nadrobili; wyraźna przewaga dla handlowców.

CryptoRocket stał się ważną marką na rynku, nie tylko jest brokerem obsługującym wiele aktywów, który oferuje dostęp do zdecydowanej większości rynków finansowych, ale jest także pionierem na rynku handlu kryptowalutami. Firma oferuje obecnie handel bitcoinami za pośrednictwem kontraktów CFD, umożliwiając osobom indywidualnym handel BTC z niewiarygodnie szybką realizacją. To szybkie przetwarzanie umożliwia otwieranie i / lub zamykanie transakcji w ciągu milisekund.

Niezależnie od rodzaju strategii, którą stosujesz w swoim handlu, CryptoRockets oferuje platformę, która będzie pasować do większości rodzajów handlu (handel wahadłowy, handel dzienny, skalowanie itp.). Jeśli interesuje Cię szybka i tania opcja handlu BTC jak profesjonalista, powinieneś rozważyć CryptoRocket jako swoją opcję.

Jak mogę handlować kryptowalutą w moim kraju?

Istnieje wiele platform, które umożliwiają handel bitcoinami w Wielkiej Brytanii. Plus500 jest prawdopodobnie najlepszą opcją, ponieważ 1.) Jest aktywnie regulowany przez FCA, a także 2.) Umożliwia również różne metody wpłat, w tym kartę kredytową i PayPal. Te metody można bardzo szybko i łatwo połączyć w ciągu kilku sekund.

Możesz także handlować kontraktami CFD na Bitcoin na stronach takich jak Plus500, jak wspomniano powyżej; Binance to kolejna alternatywa. Handel bitcoinami można przeprowadzić na Binance, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, jednak w tej chwili Binance nie jest aktywnie regulowany przez FCA i nie umożliwia handlu żadnymi produktami kontraktowymi, takimi jak kontrakty CFD. Zamiast tego handlowałbyś prawdziwym Bitcoinem.

Jeśli chcesz wypróbować zautomatyzowany handel bitcoinami, zdecydowanie zalecamy wypróbowanie Bitcoin Trader lub Bitcoin Lifestyle. To oprogramowanie do automatycznego handlu stworzone przez Gary’ego Robertsa. Automatyczne sprawdzanie trendów rynkowych i wykonywanie zleceń kupna lub sprzedaży bitcoinów w ciągu zaledwie 0,01 sekundy może rzekomo pomóc Ci szybko uzyskać zyski.

Bitcoin can be traded in the USA through a number of different methods. If you’re looking to trade Bitcoin by using an investment vehicle, such as a CFD, which is as previously stated a contract for difference, you can do so on eToro. When buying a CFD on eToro, you’re not actually buying Bitcoin itself, rather only its price value, so it can be deemed in many cases, a more efficient vehicle for trading than simply purchasing the asset itself.

You can also trade Bitcoin in the USA through other platforms such as Binance, however, in cases such as these, you’re rather buying the actual asset of Bitcoin, not just a price representation. Trading strategies can just as equally be implemented, however.

Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Kanady mogą również wypróbować automatyczny handel bitcoinami za pośrednictwem robota Bitcoin Trader . Jest dobrze znany z tego, że pomaga wielu handlowcom uzyskać minimalny zysk w wysokości 1300 USD dziennie.

Jeśli jesteś w Australii lub Nowej Zelandii, kupowanie Bitcoinów przez PayPal może być ograniczone w niektórych obszarach; możesz dowiedzieć się, jak kupić Bitcoin w Nowej Zelandii tutaj. Idealną odpowiedzią jest wykorzystanie Plus500 i jego wbudowanej funkcjonalności PayPal. Dzięki tej metodzie możesz połączyć swoje konto PayPal bezpośrednio z kontem platformy Plus500 i zasilić swój portal handlowy bezpośrednio w tym procesie. Integracja PayPal jest obsługiwana w Australii i Nowej Zelandii na Plus500, a także we wszystkich funkcjach handlowych. W ten sposób wystarczy zweryfikować swoje konto Plus500, dodać konto PayPal jako metodę finansowania i zasilić konto. Następnie możesz kupować kontrakty CFD na Bitcoin bezpośrednio na platformie, zgodnie z wcześniejszymi instrukcjami.

Robot Bitcoin Trader jest również polecany Australijczykom, którzy chcą wypróbować zautomatyzowany handel bitcoinami. Mówi się, że sygnały transakcyjne z tego oprogramowania handlowego dają inwestorom do 88% możliwego zwrotu.

Wskazówki dotyczące handlu bitcoinami i rzeczy, których należy unikać

Porady

  Ogranicz swoje straty – użyj stop loss i upewnij się, że masz strategie wyjścia na pozycji. Używaj depozytu w sposób odpowiedzialny – handel na marginesie pozwala handlować bitcoinami za więcej pieniędzy niż faktycznie posiadasz. Oznacza to, że możesz szybciej osiągać zyski, ale oznacza to również, że możesz szybciej tracić pieniądze. Korzystaj z tego marginesu odpowiedzialnie. Używaj strategii programistycznych – jeśli nauczysz się kodować, możesz otworzyć zupełnie nowe pole handlu Bitcoinem. Dzięki pewnym algorytmom, które handlują w oparciu o skończone parametry, istnieje wiele różnych możliwości, jeśli chodzi zarówno o analizę, jak i wykonanie, które są możliwe podczas angażowania się w handel zautomatyzowany. Naucz się różnych metod– Poszerzenie wiedzy w zakresie strategii handlowych, narzędzi i metod pomoże Ci tylko w zarabianiu jak największej ilości pieniędzy na handlu Bitcoinami. Odpowiednio dopasuj swoje pozycje – upewnij się, że za każdym razem, gdy handlujesz, wkładasz odpowiednią ilość pieniędzy w transakcję, ale także, że masz zakładki na temat określonych metod ustalania wielkości. Bądź na bieżąco z aktualizacjami i zmianami technologicznymi – handel bitcoinami i bitcoinami wykorzystuje narzędzia i różne rodzaje technologii, które stale się zmieniają. Staraj się być na bieżąco z nowymi narzędziami, aktualizacjami i frameworkami, które są wydawane. Znajdź najlepszych brokerów dostosowanych do Ciebie – Każda osoba ma swój własny styl handlu i indywidualne metody, które opracowuje. Znajdź brokerów / giełdy, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom handlowym.

Czego unikać

  Handel oparty na emocjach – jednym z największych błędów, jakie może popełnić trader, jest natychmiastowy handel emocjami lub uczuciami. Może to prowadzić do dużych strat i irracjonalnych ruchów; najlepsi handlowcy handlują wyłącznie bez emocji. Nieużywanie kont demo – Prawie wszystkie giełdy, szczególnie te, które obsługują handel CFD, wdrażają konta „Demo”, które są kontami, które przydzielają wyimaginowane pieniądze do Twojego portalu handlowego, na którym możesz grać. Jeśli jesteś początkującym traderem, a mimo to nie korzystasz z kont demo, aby ćwiczyć handel przy użyciu fałszywych pieniędzy, istnieje duża szansa, że ​​w mgnieniu oka stracisz prawdziwe pieniądze. Nie czytam wiadomości firmowych –Ceny i wolumen kryptowalut mogą w dużym stopniu zależeć od aktualności i komunikatów firmy. Jeśli Ripple ogłosi, że XRP będzie używana jako główna waluta w Santanderze, z pewnością spowoduje to wzrost cen; bycie na bieżąco z tymi wiadomościami jest ważne, jeśli planujesz kupić Ripple.

Ile mogę zarobić?

To, ile możesz zarobić na handlu bitcoinami, w dużej mierze zależy od twojego doświadczenia handlowego, wiedzy branżowej, kapitału, całkowitego czasu przeznaczonego na handel bitcoinami, cierpliwości i strategii handlowych.

Według raportu Cointelegraph, 95% handlarzy bitcoinami zawodzi. Dzieje się tak głównie dlatego, że wielu z nich uważało, że mogą łatwo zarobić na handlu bitcoinami. Jednak tak nie jest. W rzeczywistości rynek kryptowalut jest uważany za jeden z najtrudniejszych rynków dla początkujących. Wysoka zmienność rynku również w większości nie pomaga początkującym traderom.

Cointelegraph stwierdził również, że profesjonalni handlowcy bitcoinami mogą zamienić 10 USD na 1000 USD poprzez handel lewarowany. Jednak nie jest to łatwe do osiągnięcia.

Jeśli uważasz, że cena bitcoina przekroczy 20000 USD, możesz również zostać posiadaczem długoterminowym i zainwestować 1000 USD, gdy jego cena wyniesie 10000 USD. W ten sposób Twoje 1000 USD stanie się 2000 USD, gdy cena bitcoina osiągnie 20000 USD.

Jaka jest różnica między handlem a kupowaniem bitcoinów?

Handlowy

  Powiązane z szybszymi, krótszymi pozycjami (sekundy, minuty, godziny, dni) Brokerzy umożliwiają handel z depozytem zabezpieczającym za pośrednictwem kontraktów CFD Handel z wykorzystaniem dźwigni wymaga mniejszego kapitału, aby rozpocząć

  Handel jest zwykle kojarzony wyłącznie z zależnością od ceny. Nie wykorzystuje aktywów bazowych do celów użyteczności uważanych za bardziej ryzykowne niż ich bezpośredni zakup

Kupowanie

  Bezpośredni zakup umożliwia posiadanie, wysyłanie i otrzymywanie kryptowalut. Znacznie mniej ryzykowne
  Bezpośrednie kupowanie wiąże się z dłuższymi terminami – tygodnie, miesiące, lata Brokerzy nie umożliwiają bezpośredniego zakupu aktywów na marżę; raczej musisz szukać banku lub pożyczkodawcy Dźwignia nie może być stosowana w przypadku brokerów przy bezpośrednim zakupie Kupowanie bezwarunkowe zwykle wymaga wyższych minimów

Chcesz handlować w ruchu? Najlepsze aplikacje do handlu bitcoinami na 2020 rok

Wchodząc w 2020 r., A rynek wirtualnej waluty idzie naprzód, istnieje kilka aplikacji związanych z kryptowalutami, które każdy trader i entuzjasta kryptowalut musi przynajmniej raz wypróbować. Niektóre z nich pomogą użytkownikom handlować aktywami cyfrowymi, podczas gdy inne pomogą inwestorom śledzić ich portfel.

Kolejny wyścig byka w przestrzeni kryptowalut przyciągnie do przestrzeni nowych inwestorów i użytkowników. Dlatego posiadanie aplikacji, które mogą pobierać zaawansowani i niedoświadczeni użytkownicy, jest zawsze zaletą. W tym artykule dokonaliśmy przeglądu i sklasyfikowaliśmy szereg aplikacji bitcoin dostępnych obecnie na rynku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które aplikacje bitcoin, według nas, oferują rzeczywiste korzyści, jeśli chodzi o handel kryptowalutami.

Robinhood umożliwia osobom fizycznym kupowanie akcji, funduszy ETF, opcji i kryptowalut. To jedna z ulubionych aplikacji milenialsów na rynku amerykańskim. Główną cechą Robinhood jest to, że oferuje swoje usługi w systemie bez prowizji.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy